Youradio

Menu

Zpěvák Brendon Urie má v kauze Taylor Swift-Scooter Braun jasno: Je to hnusné, říká

4. 7. 2019 · James Cunningham

Hlavní zpěvák kapely Panic! At The Disco ostře zkritizoval hudebního manažera Scootera Brauna a ostatní, jež se podíleli na prodeji všech písniček od zpěvačky Taylor Swift. Podle Brendona Urieho je celý proces ukázkou ,toxického' hudebního průmyslu a toho, že Taylor někdo zradil, když byla mladá. Urie je jeden z mnoha známých hudebníků, jichž se po vypuknutí hádky mezi Taylor Swift a Scooterem Braunem zastali Taylor. 

Přehrát Panic! At The Disco

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Brendon Urie se ve svém vyjádření ke kauze Taylor Swift-Scooter Braun rozhodně nekrotil! Zpěvák během živého vysílání se svými fanoušky uvedl: „Ten z******ej Scooter Braun, to je kus h***a co? Slyšeli jste o tom týpkovi? Taylořin vzkaz mi zlomil srdce. Říkal jsem si: ,Má pravdu'. Toxičtí týpci dělají toxické kraviny v tomto toxickém průmyslu. Je to hnusné, že? Takovej z******ej d***l.“

Nadaný zpěvák později zkritizoval i ostatní lidi, které se na kontroverzním prodeji hudebního labelu Big Machine podíleli. Hudební manažeři podle něj opět zradili mladou zpěvačku, která o tom nyní bohužel nemůže nic dělat. 

Vše začalo, když hudební manažer Scooter Braun, jež zastupuje například Justina Biebera a Arianu Grande, koupil hudební label Big Machine Label za 300 milionů dolarů. Taylor Swift byla s tímto labelem upsána od roku 2006, kdy se svojí kariérou začala, do roku 2017. Braun tudíž nyní vlastní podstatnou část písniček, kterou Taylor během své kariéry vydala. To se zpěvačce moc nelíbí. Taylor Swift ve svém soukromém blogu označila Scootera Brauna za šikanátora a údajně se s ním vůbec nebaví. 

Jak se nyní zdá, tato sága zřejmě ještě zdaleka nemá konce. 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno