Youradio

Menu

Často kladené otázky

Jak získat Youradio Premium na měsíc zdarma?

Premium na první měsíc zdarma si aktivujete prostřednictvím obchodu s aplikacemi ve svém telefonu: Google Play nebo App Store. Jak na to?

 • Stáhněte si aplikaci do svého mobilu
 • Přihlaste se/ Registrujte se
 • Ve svém profilu zvolte možnost „Vyzkoušej Premium zdarma“
 • Po přesměrování do storu (Google Play nebo App Store) potvrďte aktivaci služby

Obdobím jednoho měsíce je myšleno 30 dní. První měsíc je Premium zdarma vždy jednou pro Google účet nebo Apple ID. Po uplynutí zkušební doby se automaticky odečte předplatné za další měsíc. Předplatné se automaticky obnovuje před koncem období, na které bylo Předplatné zaplaceno na další následující shodně dlouhé období.

O tom, kdy skončí zkušební období a kdy se strhne první platba vás informuje dialog při nákupu služby, věnujte mu proto pozornost. Uživatel má možnost předem (nejpozději 24 hodin před uplynutím předplaceného období) zrušit Předplatné prostřednictvím uživatelských účtů v systému iTunes nebo Google Play (viz. odpověď níže). Zrušením opakovaných plateb vyprší předplatné v době, kterou vidíte v aplikaci, tedy doběhne celé vámi zaplacené/zkušební období.

Jak zrušit předplatné Youradia koupené přes telefon?

Na iPhonu postupujte následovně

 1. přejděte do Nastavení (Settings)
 2. přejděte do položky iTunes Store a AppStore
 3. tapněte na svůj email v položce AppleID
 4. zvolte možnost Procházet Apple ID (View Apple ID) a zadejte heslo
 5. dále přejděte do položky Předplatné (Subscription)
 6. vypněte předplatné pro Youradio

Android - V telefonu postupujte následovně

 1. přejděte do aplikace Obchod Play (Play Store)
 2. přejděte do navigace

  ilustracni obrazek navigace

 3. vyberte Předplatné (Subscriptions)

  ilustracni obrazek navigace - volba předplatného

 4. v seznamu vyberte Youradio

  přehled předplatných

 5. vypněte předplatné tlačítkem Zrušit (Cancel)

  zrušení předplatného

Android - Na počítači postupujte následovně

 1. Přejděte na adresu play.google.com/store/account/subscriptions
 2. Vyhledejte Youradio
 3. Klikněte na Zrušit odběr

Proč chcete propojit Youradio s mým Facebookem, Twitterem nebo Google+?

Sociální sítě nám více pomáhají poznávat vás, uživatele, a tím lépe vyladit naše hudební nálady, abyste s nimi byli spokojeni.

Propojení s Facebookem, Twitterem nebo Google+ není povinné, ale je tím nejjednodušším způsobem jak si na Youradiu můžeš založit účet a využívat ho naplno, proto tuto možnost nabízíme a zdůrazňujeme.

Účet na Youradiu si ale můžeš založit i pomocí emailu nebo ho používat bez registrace. Nicméně pouze registrovaní uživatelé a ti, kteří si propojí Youradio s Facebookem, Twitterem nebo Google+ si mohou ukládat své vlastní hudební nálady a poslouchat je pak třeba i v mobilu.

Bez tvého vědomí nebude Youradio posílat na tvou zeď žádné příspěvky. Pokud si přeješ, můžeš ale sdílet své nebo naše nálady svým přátelům přes sociální sítě nebo email.

Proč si nemůžu vyhledat a přehrávat na Youradiu jednotlivé písničky?

Youradio není služba na vyžádané přehrávání hudby, ale jde o chytrou verzi hudebního internetového rádia, kde se přehrává hudba podle žánrů, interpretů a nálad.

Co je to nálada?

Nálada je mix písniček, který se ti bude v Youradio přehrávat. Místo nálady by se dal také použít pojem hudební stanice, ale nám připadá termín nálada vhodnější, protože hudba je hlavně o emocích.

Na Youradiu si můžeš pouštět připravené nálady (hudební mixy) pro různé příležitosti a situace, ale můžeš si také vytvořit svou vlastní náladu tak, že si necháš pomocí vyhledávače přehrát svůj oblíbený žánr nebo interpreta. Youradio ti pak automaticky namíchá písničky z daného žánru, tebou vybraného interpreta a dalších jemu podobných interpretů.

Pokud tedy zadáš do vyhledávače například Rihannu, Youradio ti namíchá hudební mix převážne z písniček od Rihany, ale může přidat podobné interprety, například Jennifer Lopez nebo Kat Luna.

Na jakou hudbu máš tedy náladu? Na něco energického na probuzení nebo relax pro klidné odpoledne? Chceš objevovat alternativní hudbu nebo poslouchat hity? Co takhle klasika před usnutím nebo mluvené slovo na cestu do práce? Vše najdeš na Youradiu.

Můžu si vytvořit vlastní náladu?

Jasně, to je jedna z hlavních předností Youradia. Vedle námi připravených nálad si může každý uživatel vytvořit své vlastní hudební nálady. Do vyhledávacího pole zadej postupně interprety nebo žánry, které chceš poslouchat (zadat můžeš jednoho, nebo několik), takto předpřipravený mix jednoduše spustíš a tím byla tvoje osobní nálada vytvořena. Například postupně zadáš Rihanna, Lady Gaga, Madonna. Nebo zadej žánry i interprety dohromady – Pop, Rock, Metallica.

Můžu si svou náladu uložit?

Pokud jsi přihlášený, tak ano! A nejen to! Svou náladu si můžeš nejen uložit, ale můžeš ji i sdílet se svými přáteli na sociálních sítích nebo poslat odkaz emailem.

Proč se mi při vytvoření vlastní nálady, kdy zadám jméno interpreta, přehrávají i jiní interpreti, nejen ten, kterého jsem si vybral?

Youradio je mimo jiné o objevování hudby a není to služba pro přehrávání hudby na vyžádanou. Uživatelé si mohou do značné míry upravit to, co jim Youradio bude přehrávat, nicméně pořád půjde o mix hudby složený z více interpretů.

Podle jakých parametrů si mohu vyladit náladu?

Hudbu přehrávanou v Youradiu lze vyladit zadáním žánru nebo interpreta. Případně můžeš zvolit námi připravené nálady (namíchané mixy), které jsou vyladěny pro specifické situace a příležitosti.

Mohu zakázat vybrané interprety, aby se mi v náladě vůbec nepřehrávali?

Ne, to nelze.

Pokud podle mého názoru v náladě chybí interpet, můžu někoho kontaktovat?

Jasně, napiš nám na dj@youradio.cz, podíváme se na to.

Pokud v náladě je nějaký interpret, který tam nesedí, můžu někoho upozornit, aby ho odstranil?

Jasně, napiš nám na dj@youradio.cz, podíváme se na to.

Proč jsou v Youradiu reklamy?

Free verze Youradia je pro uživatele - posluchače zdarma a jeho vývoj a provoz je financován z reklamy. Chceme, aby Youradio bylo tvou nejoblíbenější službou pro poslech hudby a to znamená, že ho musíme neustále vylepšovat. K tomu jsou potřeba investice, ke kterým potřebujeme příjmy. Budeme se snažit, aby reklama byla relevantní a tudíž neotravovala. Chceme mimo jiné informovat o filmových premiérách, koncertech apod. Pokud přece jen chcete Youradio poslouchat bez reklam, můžete si předplatit Youradio Premium za 89 Kč měsíčně.

Proč se mám na Youradiu registrovat?

Youradio plně využiješ, pokud si vytvoříš účet. Budeš si moci ukládat nálady a tudíž pro tebe pak budou dostupné v jiných zařízeních, kde polsoucháš Youradio - mobily, tablety, smart TV.

Co mám dělat, když se mi nedaří najít požadovaného interpreta?

Napiš nám na dj@youradio.cz a my to začneme řešit.

Co mám dělat, když mi Youradio nefunguje?

Pošli nám na podpora@youradio.cz popis problému a my se to pokusíme okamžitě vyřešit.

 

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno