Youradio

Menu

Zpěvák Amco v nové písni Originál složil poklonu všem ženám!

21. 4. 2020 · Redakce

Když český zpěvák Amco v polovině února představil na TikToku novou píseň Originál, začala se okamžitě lavinově šířit internetem. Vznikly tisíce videí, kde fanoušci tančí a napodobují zpěv (tzv. lip sync). Amco píseň věnoval všem ženám, jejich kráse a jedinečnosti.

Přehrát písničku Originál

Žijeme v digitální době, kterou na Instagramu vídáme každý den. Plnou dokonalosti, života bez problémů a iluze krásy. A právě tahle realita přivedla hudebníka Amco v uplynulých týdnech k zamyšlení a vytvoření nové písně Originál. 

„Co je to krása a jaká je realita? Debaty s mojí přítelkyní a příběhy mého okolí, co se snaží roky zhubnout a denně se drží striktního jídelníčku, mě natolik fascinovaly, že jsem se rozhodl o tomto tématu napsat píseň. Originál má dodat všem ženám nadhled nad potřebou společenské dokonalosti a ukázat jim jiný pohled na krásu obecně,“ říká Amco.

Každá žena je unikátní a jedinečný originál. Aby však mohl všechny ženy a dívky inspirovat, musel zvolit neobvyklý přístup provedení. Zapojil dvacet žen a fanoušků ze svého okolí, včetně své přítelkyně Not So Funny Any nebo slovenské youtuberky Lady Ziky, a během jednoho týdne vznikl klip k písni!

„Stačila jediná ukázka, kterou jsem v polovině února uploadoval na síť TikTok a Originál se začal lavinově šířit napříč internetem. Krátkých videí, kde fanoušci napodobují zpěv a tancují choreografii je už více jak 5000,“ dodává.

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno