Youradio

Menu

Vojta Drahokoupil a Eliška Rusková ze SuperStar vydávají společný klip o lásce

29. 11. 2020 · Barbora Koubová

Zpěvák a muzikálový herec Vojta Drahokoupil vydává zamilovaný duet Dva světy, do kterého přizval stříbrnou SuperStar z roku 2018 Elišku Ruskovou. Pozitivně laděným videoklipem chce lidi v nelehké době přivést na veselejší myšlenky.

Přehrát singl Dva světy

Dnes, kdy téma mnoha nových písní ovlivňuje současná situace spojená s epidemií, se Vojta D rozhodl vydat singl o lásce a přinést optimističtější pohled na věc. „Připadá mi, že každý zpívá jen o koroně a o tom, jak to společně musíme zvládnout. Já chtěl raději napsat něco o lásce. Ta je podle mě, společně se zdravím, to nejdůležitější na světě,“ vysvětluje zpěvák.

Vojta D si po mnoha letech splnil svůj vlastní sen a zařídil si domácí nahrávací studio. Právě song Dva světy je prvním, který zde vznikl. „Už když jsem dopisoval hudbu, věděl jsem, že to bude úžasný duet. Není to žádná slaďárna na první dobrou, ale ženský hlas se tam hodí úžasně,“ popisuje Vojta D. Ke spolupráci oslovil talentovanou zpěvačku Elišku Ruskovou. „Eliška je pro mě česká Demi Lovato. Má neuvěřitelně vyzrálý hlas, kterým mě pořád překvapuje.

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno