Youradio

Menu

Tereza Mašková vydává nový singl O nás dvou! Líbí se vám?

14. 10. 2019 · James Cunningham

Vítězka loňské soutěže SuperStar Tereza Mašková vydává nový singl! Skladbu O nás dvou pro talentovanou zpěvačku složili Zoli Sallai a Igor Timko ze skupiny No Name, spolu s herečkou Janou Kolesárovou. 

Přehrát nový singl

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Tereza Mašková prochází obdobím pilných příprav na vydání svého prvního studiového alba plánovaného na jaro příštího roku. Po úspěšném singlu Žár nazpívala píseň, kterou pro ni napsali členové skupiny No Name. Zoli Sallai složil hudbu a textem ji opatřili Igor Timko a známá herečka Jana Kolesárová (známá například z filmů Až po uši, Rapl, či Polda). 

„Jsem hrozně moc ráda, že jsem měla možnost Igora a Zoliho poznat. To, že jsou skvělí muzikanti, všichni víme, ale hlavně jsou to velice srdeční a hodní lidé. Velmi si jich vážím,“ vyznává se Tereza Mašková, a k samotné písni říká: „Když jsem ji slyšela poprvé, najednou jsem nevěděla co říct. Chtělo se mi plakat a smát se, protože přesně vystihovala, co jsem v té době prožívala: strach z lásky, zmatenost a zamilovanost.“

Igor Timko si spolupráci s mladou zpěvačkou pochvaluje: „Terezce jsme skladbu pustili dopoledne a ještě ten samý den večer ji nazpívala s takovou lehkostí a grácií, že se nebavíme o nazpívání songu, ale o vdechnutí života písničce… Každé slovo se umocnilo, významy do sebe začaly zapadat. Tereza je velká zpěvačka, která má dar hlasem zhmotňovat emoce a vytvářet příběhy.”

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno