Youradio

Menu

SONGY TÝDNE 27/2019: Lenny, Imagine Dragons, Ellie Goulding a další

5. 7. 2019 · Ondřej Těšínský

Přehrát Pecky týdne

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Lenny - Lovers Do
Druhý singl z očekávaného druhého alba nachystala na letošní léto česká zpěvačka Lenny. Text napsala Lenny, s hudbou a produkcí jí pomohli Ondřej Fiedler a Marcel Procházka. Lovers Do pojednává o rozpadu vztahu, ovšem překvapivě optimistickou formou. 

 

Imagine Dragons feat. Elisa - Birds
Americká kapela Imagine Dragons vydává singl Birds, který pochází z jejich aktuálního alba Origins. Singl se objevil na deluxe verzi desky jako jeden ze tří bonusů. Birds vychází v nové verzi s italskou zpěvačkou Elisou.

 

Ellie Goulding feat. Juice WRLD - Hate me
Britská zpěvačka Ellie Goulding vydává společně s rapperem jménem Juice WRLD singl Hate Me, který následuje úspěch předchozích singlů Sixteen a Close To Me. „Miluju jak je singl kousavý. Co se týče textu, je to něco úplně jiného, než běžně dělám. Ale je zábava si občas hrát,” komentuje Ellie. 

Alma - Lonely Night
Finská zpěvačka Alma vydává singl Lonely Night, který pochází z chystaného debutového alba Have You Seen Her?, které vyjde ještě v letošním roce. „Zamilovala jsem se do jedné holky, která se mnou hrála, ale ona to tak necítila... Pokud mě chceš líbat, měla bys být schopná se mnou jít i na rande,” vzkazuje zpěvačka.

Felix Jaehn feat. Calum Scott - Love On Myself
Německý DJ, ketrý se proslavil v roce 2014 remixem OMIho songu Cheerleader a vlastním hitem Ain’t Nobody (Loves Me Better), se vrací se singlem Love On Myself. Na songu spolupracoval s britským zpěvákem Calumem Scottem. Od teď se prý Felix Jaehn bude na všech "jeho" písních podílet i autorsky...

 

Nejnovější songy v Youradiu najdeš v playlistu Pecky týdne!

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno