Youradio

Menu

SONGY TÝDNE 16/2019: Madonna, Billie Eilish, Ofenbach a další

18. 4. 2019 · Ondřej Těšínský

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Madonna - MendellinMadonna - Medellín (feat. Maluna)
Královna popu Madonna vydává singl Medellín, který pochází z chystaného čtrnáctého alba Madame X, které vyjde 14. června. Na singlu spolupracovala s kolumbijskou hvězdou zpěvákem Malumou. Deska Madame X je kolekcí 15 skladeb, které jsou silně ovlivněné Madonniným životem v portugalském Lisabonu a jejím dlouholetým vztahem k latinsko-americké hudbě a kultuře. 

 

Aurora - Animal coverOfenbach - Rock It
Ofenbach vydávají svůj první singl letošního roku. Písnička Rock It spojuje opět taneční hudební žánr s rockovým. Letos vydávají Ofenbach svoje nové EP se šesti novými singly a na přelomu jara a léta opět vyrážejí na koncertní turné po Evropě.

 

Ariana Grande - 7 rings coverBillie Eilish - bad guy
Jedna z nejzajímavějších zpěvaček současnosti Billie Eilish vydává singl bad guy, který pochází z jejího nového debutového alba WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, které vyšlo 29. března. 

 

 

Billie Eilish - Bury A Friend coverLighthouse Family - My Salvation
Jedna z nejúspěšnějších kapel přelomu tisíciletí Lighthouse Family, vydává singl My Salvation, prostřednictvím kterého oznamuje návrat. Singl je součástí alba Blue Sky In Your Head, které vyjde 3. května a je první deskou po osmnácti letech. Kapela tak slaví 25 let existence a deset milionů prodaných desek. Album bude mimo jiné obsahovat všechny klasické hity v remasterované podobě. Mezi ně patří například Lifted nebo High.

Sigrid - Don't Feel Like Crying coverSofian Medjmedj - To tě to baví?
Objev čeké hudební scény – sedmnáctiletý charismatický zpěvák Sofian Medjmedj přichází s dalším songem. Po singlu Čekám na zázrak vydává singl To Tě to baví? Produkovala ho dvojice Lazer Viking a Lukáš Chromek, která mu dodala hravý, moderní a zahraniční zvuk. 

 

 

Nejnovější songy v Youradiu najdeš v playlistu Pecky týdne!

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno