Youradio

Menu

Rybičky 48 si dělají legraci z Tomáše Kluse i sami ze sebe. Mrkněte na klip Biolid!

26. 6. 2019 · Ondřej Těšínský

Rybičky 48Rocková kapela Rybičky 48 vydává singl a videoklip Biolid. “V poslední době všichni jedou všechno bio a eko a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu”, říká zpěvák kapely Kuba Ryba. 

Přehrát Rybičky 48 - Biolid

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Klip se natáčel v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, kde se starají o zvířata v nouzi. O vizuální stránku a režii se znovu postaral Ondřej Soukup.

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. “Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou částí populace je vnímán jako “sluníčkář a dobroser” a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu”, říká Kuba Ryba.

Rybičky představují nový klip a vyrážejí na zcela zaplněnou letní koncertní sezonu. Nezastaví se ani na podzim, kdy vyrazí na turné Zamilovaný/Nešťastná 2. Pomyslným vrcholem turné se stane opět narozeninový koncert v Paláci Lucerna v Praze, který se uskuteční 21.11.2019. Podzimní tour 2019 Zamilovaný/Nešťastná bude na dlouhou dobu poslední turné Rybiček 48 po českých a moravských kulturních domech.

Na rok 2020 chystá skupina zatím největší koncertní show ve své historii. Za 18 let, které právě v roce 2020 oslaví, si kapela prošla cestou z malých klubů do vyprodaných hal a vypracovala se do pozice headlinerů největších českých festivalů. Na jaro 2020 plánují Rybičky 48 čtyři velké halové koncerty – Rockové stužkováky a na podzim složí skupina zkoušku z dospělosti – Rockovou maturitu 28.11.2020 v pražské O2 aréně. 

Foto: Ondřej Soukup

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno