Youradio

Menu

Robin Mood vydává debutové album Na Měsíc!

19. 11. 2019 · James Cunningham

Zpěvák, kytarista a producent Robin Mood si splnil další sen: právě vyšlo jeho debutové album Na Měsíc! Co od desky lze očekávat?

Přehrát Robina Mooda

Cesta k novému albu byla poměrně dlouhá. Hudebník na ní sbíral zkušenosti, vydával singly a postupně si budoval jméno i mezi posluchači. Zasvěcení ho už před dvěma lety, kdy zveřejnil první singl Generace, znali jako spoluhráče Marka Ztraceného, koproducenta řady hiphopových nahrávek a kytaristu Eddie Stoilow. Autorsky se Robin Mood podílel na několika hitech Paulieho Garanda, liberecká rapová jednička mu na oplátku režírovala videoklip ke zmíněné prvotině. A nejen to: Paulie Garand se objevuje i jako host na Robinově desce Na Měsíc. Ve skladbě Planeta bez lidí jim sekunduje slovenský Matys. Nahrávka patří bezesporu k vrcholům alba a k nejpovedenějším kolaboracím roku 2019.

Album dostalo název podle Robinova největšího hitu. S písní Na Měsíc výrazně uspěl v rádiích, na YouTube jí chybí jen málo k prvnímu milionu. Na většině písniček z desky se podílel producent Kenny Rough, kterého Mood dobře zná z libereckého hudebního světa. Spolu ostatně produkovali i nejnovější počin Xindla X a spoustu dalších českých a slovenských nahrávek. Podobně jako na známých singlech Gravitace nebo Mizim se Robin Mood i na albu prezentuje moderním popovým zvukem a písničkami, které se dobře pamatují, ale nejsou zbytečně vlezlé. Pestrá nahrávka nabízí hned několik poloh. Třeba v Nahoru hudebník koketuje s tanečním beatem, písničkám Zločin a Démoni zase sluší temnější poloha a poprockové aranže.

Deska Na Měsíc bude pokřtěna 11.12.2019 v klubu FAMU v Praze. Uvidíme se tam!

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno