Youradio

Menu

Novou písní Hned teď (buď světlometem) vyzývají Kryštof k smíchu a víře. V klipu tančí hvězdy sociálních sítí!

7. 4. 2020 · Barbora Koubová

Po veleúspěšné písni Hvězdáři, která má na YouTube už přes 3,5 milionu zhlédnutí, přichází Kryštof s veselou taneční písní Hned teď (buď světlometem), na které spolupracovaly vedle Richardovi dcery Jasmínky také největší hvězdy TikToku a Instagramu. 

Přehrát Kryštof - Hned teď (buď světlometem)

Píseň vznikla jako reakce na situaci, v níž se celý svět nachází. Hned teď přináší do dnešní doby radost, zpěv, tanec a veselí. Vzkazuje to poselstvím: „Neboj, zas všechno v dobré se obrátí. Zahoď svůj strach, že slunce se nevrátí,“ jak zpívá Krajčo. „Písnička vznikla v lednu dětském pokoji, když jsem nejmladší dceři ladil kytaru. Na začátku února pak část kapely odletěla do Londýna, kde vzniklo pod taktovkou producenta Yaoda Neva demo, které jsme měli původně dotočit na podzim, ale když přišly Corona události a já viděl, jak se mnoho lidí kolem hroutí do depresí a bojí se co přijde, napsal jsem text o tom, že je potřeba myslet na lepší zítřky a nenechat se semlít,“ přibližuje vznik písně zpěvák.

Singl se nakonec dotočil v Praze a Yoadovi byl poslán na mix. Během toho napadl kapelu „karanténní“ klip, se kterým jim pomohla Richardova dvanáctiletá dcera Jasmínka a hvězdy TikToku. Na chvíli se tedy Kryštof proměnili v tiktokové tanečníky. Choreografii k videoklipu vymýšlela Jasmínka, která se mnou i klip stříhala. Celý je natočený na mobil, zpracovaný v iPadu a kromě kapely v něm tančí hvězdy Instagramu a TikToku: Naty Hrychová, Mína, Nela Kailová, Annie Camel, Terysa, Adydy a Anička Šulcová,“ komentuje Richard Krajčo. Kapela si tak u této příležitosti založila TikTok účet @krystok7, který již nyní můžete sledovat.

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno