Youradio

Menu

Novinka, která léčí smíchem: Polemic představují nový singl Medicína

1. 9. 2020 · James Cunningham

Oblíbená kapela Polemic si pro své fanoušky připravila letní překvapení v podobě singlu Medicína, ke kterému vydává také videoklip. Příběh o zázračném nápoji Smích, který si kapela vypěstovala a následně uvedla do světa přes teleshopping, vás určitě rozveselí.

Přehrát Polemic - Medicína

V klipu nechybí zábavné scény, jejichž natáčení si užili i členové kapely. „Poprvé jsme si vyzkoušeli farmářský outfit, ve kterém bychom se neztratili ani na country festivalu,“ vypráví s úsměvem Braňo „Bejzo“ Bajza. „Největší zábava pro nás bylo asi natáčení scény, kterou jsme nazvali teleshopping,“ vzpomíná Peter „Petko“ Opet, který bravurně zahrál legendárního teleshoppingového moderátora Horsta Fuchse. „Snažil jsem se ho vystihnout oblečením, gesty i mimikou a nechyběl ani asistent, kterého si zahrál Bejzo. Byla to velká sranda!“ dodává.

Autorem skladby Medicína je Michal „Mickey“ Novácky, který přiznává, že skladba i samotný text vznikly dost narychlo: „Mám rád ty momenty, kdy není třeba moc spekulovat a písnička se na svět rodí sama.“ Klip byl natáčen na několika lokalitách – v baru, ve filmovém studiu, v obýváku i na čerstvém vzduchu v sadu. Kapela si také zajezdila na naleštěném veteránu, dodávce Wartburg z padesátých let. Kvůli natáčení dokonce Polemic podstoupili taneční trénink, kde si nastudovali choreografii pod vedením lektorky Broni Jurášové z taneční školy Sunny Dance.

Vtipné video si můžete pustit níže. Jak se vám líbí?

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno