Youradio

Menu

Na Rock for People vystoupí Green Day. Festival kvůli nim posouvá termín konání

16. 9. 2019 · Ondřej Těšínský

Green DayFestival Rock for People dnes oznámil své první velké hvězdy pro ročník 2020. Vystoupí americká punk-rocková legenda Green Day, američtí rockeři Fall Out Boy a také držitelé Grammy - Weezer.

Přehrát Green Day

S ohledem na termín turné Green Day se v příštím roce uskuteční jeden z nejstarších hudebních festivalů u nás o dva týdny dříve, a to od 18. do 20. června 2020. "Vystoupení Green Day na Rock for People je splněním snu nejen nás pořadatelů, ale i mnoha našich fanoušků, kteří po nich volali v podstatě po celou naší historii. I proto jsme příliš neváhali a rozhodli jsme se udělat příští ročník v netradičním termínu," vysvětluje ředitel festivalu Michal Thomes.

Green Day jsou kromě spousty hitů známí i svými energií nabitými koncerty, které několikrát předvedli i v Praze. Nedávno jim vyšel singl Father Of All…, který předznamenává stejnojmenné album chystané na 7. února 2020. Už 29. října tohoto roku pak vydají vlastní grafický román Last of the American Girls.

Společně s Green Day dorazí  jako druhý headliner Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a rozvněž americká rocková kapela Weezer. Obě formace doprovázejí Green Day na jejich Hella Mega Tour. Návštěvníci Rock for People tak dostanou stejnou porci hudby jako na koncertě v rámci turné a k tomu navíc další kapely.

Dalšími známými jmény, která na festivalu vystoupí, jsou nizozemští hiphopeři Dope D.O.D., australské elektronické duo Skynd a zástupci domácí scény John Wolfhooker. 

Na další jména Rock for People se můžete těšit v tradičním adventním kalendáři.

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno