Youradio

Menu

Mick Jagger si zahraje v novém filmu! Premiéra bude na filmovém festivalu v Benátkách

23. 7. 2019 · James Cunningham

Hudebník Mick Jagger si zahraje jednu z titulních rolí v novém filmu The Burnt Orange Heresy. Člen kapely The Rolling Stones si zahraje bohatého sběratele umění, který chce ukrást obraz od svého konkurenta. Snímek bude mít premiéru na posledním dni filmového festivalu v Benátkách.

Přehrát kapelu The Rolling Stones

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Legendární zpěvák si v novém filmu zahraje po boku několika slavných herců a hereček, včetně Donalda Sutherlanda a Elizabeth Debicki.

Film The Burnt Orange Heresy se řídí podle stejnojmenné knihy od amerického spisovatele Charlese Willeforda z roku 1971. Filmaři potvrdili, že Jagger v novém filmu ztvární žárlivého sběratele umění, který si najme dva lidi, aby svému konkurentovi ukradli obraz. Režisér filmu Giuseppe Capotondi snímek popsal jako erotický neo-noir thriller. Jsme na něj zvědaví!

Připravovaný film se točil předtím než Mick Jagger musel na svojí letošní operaci srdce. Zpěvák musel kvůli zdravotním komplikacím následně posunout všechny koncerty na severoamerickém turné kapely The Rolling Stones.

Nyní ale Mick s kapelou opět vystupují a zpěvák se prý cítí dobře. Snad dorazí i na premiéru snímku The Burnt Orange Heresy už 7. září na filmovém festivalu v Benátkách!

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno