Youradio

Menu

Metalová SONATA ARCTICA slibuje akustické dobrodružství. 28. března v Roxy!

18. 3. 2019 · Ondřej Těšínský

Ješte než vydají finští titáni své desáté album, vyrážejí na svou první akustickou jízdu napříč Evropou. Doprovází je americká prog-metalová skupina Witherfall.

Přehrát Sonata Arctica

Klávesák Henrik “Henkka” Klingenberg říká: „Na konci léta jsme se zavřeli do studia, abychom pracovali na dalším albu. Rozhodli jsme se ale, že je potřeba si trochu odpočinout a jít si zahrát. V roce 2016 jsme vyrazili na letní akustické turné ve Finsku, a to bylo hodně zábavné pro nás i pro fanoušky. Bylo to opravdu skvělé, tak do toho chceme jít znovu, tentokrát, ale nejen na finské půdě, ale poprvé vyrazit s touto show i po Evropě. Je to skvělá příležitost slyšet naši hudbu úplně jinak a jsme si jisti, že tyto večery budou opravdu výjimečné. Zahrajeme i skladby, které jsme nikdy předtím nehráli a kdo ví, možná i nějaké nový song z chystaného alba. Těšíme se na vás!“

SONATA ARCTICA – mistři metalové melodie se u nás zastaví 28. března a svou výjimečnou show představí v pražském klubu Roxy.

Vstupenky na webu www.mastersofrock.cz nebo prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortal, TicketMaster a TicketStream.

 

Další články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno