Youradio

Menu

Marek Ztracený má novou vánoční písničku Stačí věřit

5. 12. 2019 · Ondřej Těšínský

Před únorovým dvojkoncertem v O2 aréně připravil Marek Ztracený pro posluchače vánoční překvapení.

Přehrát Marek Ztracený - Stačí věřit

„Už  dlouho jsem chtěl napsat další vánoční písničku, je to přeci jenom již  5 let, co vyšla moje první s názvem Snad se něco stane. Nepřicházela ale ta správná inspirace a já nechtěl nic lámat přes koleno. Pak jsem si ale jednou v létě celý den broukal novou melodii. Nemohl sem ji dostat z hlavy. Večer jsem si jen tak hrál s myšlenkami, na chvíli jsem se zasnil a představoval si, jaké asi budou Vánoce letos. A v tu chvíli se mi to celé spojilo a já během pár minut napsal tuto píseň. Jsem nadšený, jaký zvuk jsme ji s producentem Daliborem Cidlinským jr. dali a že to není taková ta klasická „utahaná“  pomalá vánoční věc. S nápadem na klip jsem přišel za klukama z Filmzlicincompany, kteří mi točí většinu klipů. Nápad mi pomohli dopilovat a skvěle ho následně zrealizovali.  Snad to poselství a naděje, které klip a píseň nesou, bude minimálně na tyto  Vánoce platit. Pokud jde o mě,  tak já věřím tomu, že všechny cesty vedou na Vánoce domu a přál bych si, aby nikdo nezůstal sám.“

Nový vánoční singl  „Stačí věřit“ je opět kompletní autorská záležitost  Marka Ztraceného, nahrávka samotná pak vznikla pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského jr. , stejně jako všechny předchozí úspěšné hity. Poslední studiové album Vlastní svět obsahuje již celkem šest rádiových hitů – Vlastní svět, Léto 95, Minulost, To se mi líbí, Dvě lahve vína a Naše cesty.

Letošní Vánoce Marka Ztraceného budou ale také ve znamení příprav na dva mimořádné únorové koncerty v roce 2020.  Čtvrt roku před uskutečněním je první koncert v největší hale u nás již téměř vyprodaný, proto před časem Marek přidal koncert druhý. Vystoupení se uskuteční 22. a 23. února 2020. 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno