Youradio

Menu

Machine Gun Kelly vydal další track. Mrkněte na rapovou bombu Candy!

14. 7. 2019 · Barbora Koubová

Colson Baker neboli Machine Gun Kelly je slavný rapper z Clevelandu, o kterém jste už určitě slyšeli. Na kontě má totiž řadu hitů! Jakou novinku si pro své fanoušky připravil? 

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

MGK dosáhl slávy po vydání čtyř skvělých mixtapeů. V roce 2011 dokonce obdržel titul Nejvíc sexy průlomový MC roku 2011. K nejslavnějším songům tohoto potetovaného rappera patří hity jako Bad Things, Loco nebo Till I Die. V minulosti MGK spolupracoval se zpěvačkami Camillou Cabello či Hailee Steinfeld. MGK se také věnuje herectví a již má za sebou několik menších rolí. Poprvé se objevil ve snímku Beyond The Lights z roku 2014, kde si zahrál roli rappera Kida Culprita. V roce 2016 se dočkal své další role ve filmu The Land, který produkoval známý americký interpret NAS. Ve stejném roce se pak objevil v seriálu Roadies, ve kterém si zahrál roli Wese. 

Nyní se Machine Gun Kelly spojil s rapperem Trippie Redd a společně tato dvojice natočila song nazvaný Candy. K nadupanému tracku vznikl i povedený videoklip, na který se můžete podívat právě teď! Co na něj říkáte?

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno