Youradio

Menu

Karel Gott má akutní zápal plic. Na festivalu nezazpívá

24. 7. 2019 · Ondřej Těšínský

Karel Gott"Vážení příznivci Karla Gotta, z důvodu akutního zápalu plic musí pan Gott s velkým politováním zrušit své čtvrteční vystoupení na festivalu Benátská," uvedla na zpěvákově oficiálním facebookovém profilu PR manažerka Karla Gotta Aneta Stolzová.

Přehrát Karla Gotta

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Gott měl ve čtvrtek večer zazpívat v rámci tradičního Večírku pro nedočkavé, mělo to být jeho poslední letošní veřejné vystoupení. Na festivalu chtěl oslavit své 80. narozeniny, které měl 14. července.

Podle serveru Novinky.cz pořadatelé Gottovo vystoupení nahrazovat nebudou. V čase, kdy měl koncertovat, se představí hosté, kteří ho měli v  programu doprovodit: Markéta Konvičková, Ilona Csáková a Petr Kolář.

Karel Gott v roce 2016 bojoval se zdravotními problémy. Už v té době prohlásil, že ani po těžké nemoci se nehodlá s hudební kariérou rozloučit. Přestože ho občas provázejí nemoci, na scénu se postupně vrací. Loni 12. června za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka vystoupil na samostatném koncertě ve vyprodané pražské O2 areně.

Také letos měl původně u příležitosti životního jubilea vystoupit v pražské O2 areně. Koncert zpěvák ale před časem zrušil, jeho mluvčí to zdůvodnila Gottovou oslabenou imunitou.

Zdroj: ČTK, Novinky.cz

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno