Youradio

Menu

Kapela Mirai startuje svoje jarní turné! Slibuje nový playlist a fantastickou show

2. 3. 2020 · Redakce

Jarní turné kapely Mirai se blíží! Mirai Tour 2020 slibuje halovou show v bezprostřednějším klubovém prostředí, žánrovou pestrost a neopakovatelný zážitek. Fanoušky čeká od 6. března do 3. dubna nová show a playlist, který už jindy neuslyší. Jako předkape se v první polovině tour představí zpěvák Marcell a druhou část podpoří Adam Mišík s kapelou.

Přehrát kapelu Mirai

Podzimní vyprodané turné kapely Mirai si nenechalo ujít přes deset tisíc návštěvníků a jarní turné se rovněž blíží k vyprodání. Posledních lístky jsou k dostání ze všech devíti měst, kam Mirai se svou druhou deskou zavítají, už jen do Českých Budějovic a Jablonce nad Nisou. „Jarní část tour k desce Arigató se z velkých hal přesouvá do bezprostřednějších prostor klubů, kam se budeme snažit přivézt vyprodanou halovou show z podzimu,“ zve na tour Mirai. Kapela slibuje zbrusu novou show a playlist, který se kromě tohoto turné nebude opakovat.

Nyní je čtyřčlenní uskupení v poslední fázi příprav na soustředění ve Frýdlantu nad Ostravicí. „Ladíme detaily kolem světel, scény, playlistu atd. Moc se těšíme, páč od podzimu máme připravených spoustu změn. Chceme, aby každá šňůra nabídla nové nápady a písničky, ať je to prostě zábavný,“ prozrazuje natěšeně hlavní zpěvák, Mirai Navrátil.

Vidět Mirai a jejich show naživo je zážitek, což potvrzuje stav vstupenek, který hlásí téměř vyprodáno na všech zastávkách tour. Mimo to, se jedná o poslední samostatné koncerty v roce 2020 – kromě letních festivalů, na kterých Mirai samozřejmě nebudou chybět.

Poslední vstupenky jsou v prodeji zde.

MIRAI TOUR 2020

6. 3.  Valašské Meziříčí

7. 3.  České Budějovice

13. 3.  Pardubice

14. 3.  Jablonec nad Nisou

18. 3.  Olomouc

21. 3.  Krnov

22. 3. Krnov

27. 3.  Plzeň

28. 3.  Karlovy Vary

3. 4. Zlín

Foto credit: Ondřej Pýcha

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno