Youradio

Menu

Jan Bendig se v novém videoklipu k songu ČAJE potkal s bývalou přítelkyní!

27. 2. 2020 · Barbora Koubová

 Po sérii písniček o lásce přichází zpěvák Jan Bendig se songem Čaje (v překladu Děvče), který naopak vypráví o rozchodu. Hlavní roli v tanečním videoklipu s poutavým vizuálem ztvárnila po Honzově boku jeho expřítelkyně modelka Mirka Pikolová. Kromě profesionálních tanečnic se ve videu objevují také děti z DDM Sluníčko v Duchcově.

Přehrát Jana Bendiga

Zpěvák Jan Bendig, který má se sebou úspěšné spolupráce s Monikou Bagárovou, Markétou Konvičkovou nebo Milanem Peroutkou, jež mají na YouTube miliony zhlédnutí, vydává další sólový singl. Inspiraci k rozchodové hymně čerpal z vlastní zkušenosti. Spousta z nás kluků si určitě prošla tím, že se rozešli s holkou a ta jim prostě nechtěla dát pokoj a nepochopila, že je konec. To se stalo i mně. Ta holka mě doslova pronásledovala. Její rodiče nakonec dceři promluvili do duše a za čas jsem už o ní naštěstí neslyšel. Nedávno jsem ji potkal po letech a moc se mi omlouvala, jaká bláznivá puberťačka před lety byla,“ popisuje Honza.

To ovšem není případ Mirky Pikolové, která si v klipu zahrála hlavní roli. „S Mirkou mě pojí neobvyklá životní cesta. V dobách mého působení v Superstar byla mojí přítelkyní, ale osud a postupné přiznání mé orientace to změnil. Teď jsme jedni z nejlepších kamarádů,“ vysvětluje.

O režii videoklipu se postaral Lukáš Rejmon, za kameru se postavil Jan Strach a chytlavou taneční choreografii vytvořil Karol Kotlár.

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno