Youradio

Menu

Hitovka léta! Ed Sheeran a Justin Bieber vydali společný singl

10. 5. 2019 · Ondřej Těšínský

Nejpopulárnější zpěvák současnosti Ed Sheeran a kanadský enfant terrible Justin Bieber se potkávají v novém singlu I Don’t Care! 

Přehrát song

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Oba zpěváky pojí vzájemné přátelství. Sheeran se autorsky podílel na Bieberově posledním albu Purpose, kam přispěl písničkou Love Yourself. Novinka I Don’t Care se tak může zdát jako logické vyústění. Přesto takovou spolupráci málokdo čekal, vždyť Bieber se potýká s psychickými problémy a ohlásil dočasné ukončení hudebních aktivit, pauzu si vybíral i Sheeran.

Kdo však sleduje jejich sociální sítě, tušil, že se něco podobného chystá. Od začátku týdne oba sdíleli stejné grafické materiály, později prozradili i název skladby. „Dva chlapáci vydávají v pátek singl,“ napsal na Instagram zrzavý Brit a přidal fotku Justina Biebera.

Připomeňme, že Sheeran vydal zatím poslední desku v březnu 2017, na Bieberovu novinku se čeká ještě déle. Dá se očekávat, že písničku I Don’t Care zahraje Ed Sheeran i na koncertech v pražských Letňanech, kde vystoupí začátkem července. V jaké podobě ji představí? Nechme se překvapit.

Přehrát singl I Don't Care

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno