Youradio

Menu

Ewa Farna vydává Best Of dvojalbum Singles & Specials se svými největšími hity

4. 12. 2020 · Barbora Koubová

Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem a charismatem Ewa Farna na přání svých fanoušků vydává nový výběr hitů a výjimečných setkání na dvojalbu Singles & Specials. Deska komplexně mapuje dosavadní úspěšnou kariéru zpěvačky, za kterou už stihla ovlivnit několik generací.

Přehrát Ewu Farnou

„Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení,“ říká Ewa. První deska obsahuje hity od Měls mě vůbec rád, přes Vánoce na míru až po emotivní duet s Davidem Stypkou Dobré ráno milá. Na druhém CD fanoušci najdou záznam z mimořádných live vystoupení i spolupráce s výjimečnými hosty. Best Ofka Singles & Specials vychází už 4. prosince fyzicky i na streamovacích službách.

O desku si fanoušci Ewy Farne téměř řekli. „Fanoušci si na koncertech stýskali, že už jedny z prvních desek nejsou k dostání a jsou vyprodány. A tak jsme udělali výběr toho hudebně nejstěžejnějšího pro mojí karieru a sestavili tuhle Singles & Specials desku. Příznivcům tak může zkrátit čekání na nejnovější řádovou, kterou chystám a zároveň dát důvod zavzpomínat na všechny ty chvíle při kterých jim mé písničky dělaly společnost,“ říká zpěvačka.

„Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení a pocitově, jak bych to jen popsala, asi jako bych si otevřela svůj deníček. Když jsem nazpívala první singl Měls mě vůbec rád bylo mi 12, dnes mám vlastní rodinu, je mi 27 a vydávám v podstatě Best Ofku…  Je to krásný pocit. Tak třeba Vám taky udělá radost,“ dodává Ewa Farna a zve fanoušky k poslechu toho nejlepšího z jejího repertoáru.

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno