Youradio

Menu

Ellie Goulding vydává očekávanou desku Brightest Blue!

20. 7. 2020 · Barbora Koubová

Již čtvrtá studiová deska globální superstar Ellie Goulding s názvem Brightest Blue právě spatřila světlo světa. Výjimečná zpěvačka a autorka Ellie Goulding, která si do dnešního dne připsala tři hity, jež byly #1 v britském žebříčku, cenu BRIT Awards, dvě nominace na cenu Grammy, nominaci na Zlatý Glóbus, prodala více než 15 milionů alb a připsala si více než 19 miliard celosvětových streamů. Všechna její dosavadní alba byla certifikována jako platinová a nyní Ellie Goulding vydává novinku. Album Brightest Blue právě vychází.

Přehrát Ellie Goulding

Na albu Brightest Blue najdou fanoušci mimo plejády nedávno vydaných singlů, jakými jsou například Power či Worry About Me, také zbrusu nové písně, které dosud nebyly ke slyšení. Na desce spolupracovala společně s autorkou řada skladatelů a producentů jako Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, Jim Eliot, nebo Patrick Wimberly, kteří společně dali dohromady desku, jež rozdělili na dvě části, strany. Side A, na níž se producentsky exkluzivně podílela sama Ellie společně s Joem Kearnstem, nese název Brightest Blue. Druhá část, tedy SIDE B, se jmenuje EG.0.

První polovina alba odráží zpěvaččinu zranitelnost a složitý svět, „kde vztahy diktují naše štěstí a zlomená srdce jsou stále nejbolestivější věcí bez ohledu na to, jak moc osvícení jsme,“ říká Ellie, která písněmi zrcadlí dospívání a postavení ženy. Oproti tomu druhá polovina alba „zaobaluje mou sebevědomou, odvážnou a statečnou stránku a obsahuje všechny mé nedávné spolupráce,“ komentuje Ellie.

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno