Youradio

Menu

Ellie Goulding odhaluje podrobnosti o vydání svého vysoce očekávaného studiového alba

3. 6. 2020 · Barbora Koubová

Ellie Goulding odhaluje podrobnosti o vydání svého vysoce očekávaného studiového alba. Již čtvrtá studiová deska globální superstar Ellie Goulding s názvem „Brightest Blue“ spatří světlo světa 17. července. 

Album tak oznamuje po nedávném březnovém výročí, kdy oslavila deset let od vydání své debutové desky „Lights“, které se celosvětově prodalo přes 1,4 milionu kusů. Od té doby se kariéra Ellie vyšplhala na neuvěřitelná čísla. Chlubí se 22 miliardami streamů, 10 miliony odběratelů na YouTube, 15 miliony prodaných alb a celkově 5 miliardami globálně nahromaděnými zhlédnutími. Poslední vydanou skladbou před samotným releasem alba je píseň Power, jež vyšla i s videoklipem.

Na novém albu „Brightest Blue“ najdou fanoušci Ellie Goulding jak nedávno vydané singly, tak zbrusu nové písně, které ještě nebyla šance slyšet. Na desce spolupracovala řada skladatelů a producentů jako Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, Jim Eliot, nebo Patrick Wimberly, kteří společně se zpěvačkou dali dohromady desku, jež rozdělili na dvě části, přesněji strany. Side A, na níž se producentsky exkluzivně podílela sama Ellie společně s Joem Kearnstem, nese název „Brightest Blue“. Druhá část, tedy SIDE B, se jmenuje „EG.0“.

 První polovina alba odráží zpěvaččinu zranitelnost a složitý svět, „kde vztahy diktují naše štěstí a zlomená srdce jsou stále nejbolestivější věcí na světě bez ohledu na to, jak moc osvícení jste,“ říká Ellie, která písněmi zrcadlí dospívání a jeho proces. Oproti tomu druhá polovina alba „zaobaluje mou sebevědomou, odvážnou a nebojácnou stránku a uvádí všechny mé nedávné zkušenosti a spolupráce,“ komentuje Ellie.

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno