Youradio

Menu

Ed Sheeran zveřejnil další dva songy z nové desky! S kým se rozhodl spolupracovat tentokrát?

7. 7. 2019 · Barbora Koubová

Ed Sheeran už 7. července přijede do Prahy. O pět dní později dokonce vydá svou další desku nazvanou No. 6 Collaborations Project, která bude obsahovat jen jeho spolupráce s různými umělci. A protože se fanoušci už CD nemohou dočkat, Ed postupně zveřejnuje nové a nové songy.

 

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Album No. 6 Collaborations Project je pokračováním konceptu, s nímž Sheeran přišel ještě před vydáním debutu +.  Co písnička, to jiný host nebo hosté. Zatímco na původním EP spolupracoval s britským grime undergroundem, nyní si do studia pozval především prvoligové interprety napříč žánry. Impozantnímu seznamu vévodí zmíněné americké hvězdy Cardi BEminem a Bruno Mars, dále jsou na něm Young ThugKhalidSkrillex či Camila Cabello.

Ed už z nové desky zveřejnil čtyři songy. Naposledy se na jeho youtubovém kanálu objevily dva tracky, které se od sebe absolutně liší. Song Best Part Of Me se zpěvačkou YEABBOU je totiž pomalou romantickou baladou oproti tracku BLOW s Brunem Marsem, jenž je rockovým kouskem s pořádnou dávkou elektrické kytary.

Poslechněte si oba songy právě teď! Který se vám líbí víc?

 

 

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno