Youradio

Menu

Dopis, který rapper Tupac napsal Madonně, jde na prodej! Jeho cena se zřejmě vyšplhá přes 200 000 dolarů!

12. 7. 2019 · James Cunningham

Po dvouletém soudním sporu se dopis určený Madonně od Tupaca Shakura konečně dostane do aukční síně. Text, jenž rapper napsal pouhý rok před svojí smrtí, popisuje problémy ve vztahu mezi dvěma umělci. Je v něm i omluva od Tupaca za svoje chování vůči slavné zpěvačce. Ačkoliv se Madonna původně snažila prodeji zabránit, nakonec neuspěla. Hodnota dopisu se zřejmě vyšplhá do řad stovek tisíc dolarů.

Přehrát Madonnu

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

100 000 amerických dolarů - tak zní začáteční hodnota dopisu, který rapper Tupac Shakur v roce 1995 napsal popové ikoně, Madonně. Aukční společnosti odhadují, že se jeho cena může dokonce vyšplhat až na 300 000 dolarů. Tato obrovská cena z dopisu dělá jednoho z nejdražších a nejcennejších textů od hudebníka. Otázka ovšem zní: Proč je hodnota dopisu tak vysoká a proč byla jeho cesta do aukční síně tak klikatá? 

Rapper Tupac Shakur se v dopise omlouvá Madonně za svoje chování vůči ní a vysvětluje, proč už spolu nemůžou tvořit romantický pár. Tupac v textu vysvětluje, že lidé okolo něj měli údajně problém s tím, že chodí s běloškou. Navíc vyčítal Madonně její citát v rozhovoru, kdy prý řekla, že musí rehabilitovat všechny rappery a hráče baseballu. Ačkoliv měl rapper proti slavné zpěvačky tyto výčitky, dopis zakončil další omluvou. 

Madonna (pochopitelně) měla s publikací a prodejem tohoto textu velký problém. Slavná zpěvačka se před dvěma lety pokusila prodej dopisu zastavit soudní cestou. Zpěvačka prý nevěděla, že jí dopis už nepatří, a tudíž neschválila, aby šel na prodej. Soud jí ale tuto stížnost zamítl - dopis tak bude mít brzy jiného (a bohatého) majitele!

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno