Youradio

Menu

Diváci mají z první upoutávky k filmu Cats smíšené pocity: co jim na ní vadí?

19. 7. 2019 · James Cunningham

Letos v prosinci do kin dorazí další filmový trhák, tentokrát v podání ikonického hudebního muzikálu Cats. Diváci měli první možnost poznat film tento týden, kdy filmaři konečně vydali první upoutávku k připravovanému snímku. Navzdory velkému očekávání se první upoutávka ale dočkala smíšených reakcí od fanoušků. Co jim na ní tak vadilo?

Přehrát písničky z muzikálu Cats

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

„Nemám slov. Cítím takovou směs emocí, od pocitu totálního vyděšení až po nepochopení.“ - Tak zněl jeden z mnoha komentářů na sociálních sítích, který se vyjadřoval k nové upoutávce filmu Cats. Snímek, jenž se inspiruje populárním muzikálem od Andrewa Lloyda Webbera, je nadupaný hvězdami: zahrají si v něm například Judi Dench, Taylor Swift, Jason Derulo, Idris Elba či James Corden. Ačkoliv je herecké obsazení nadměrně silné, film zřejmě bude ještě muset několik fanoušků přesvědčit. Diváky totiž trápí vizuální efekty, které herce doslova proměnily v kočky, a rovněž si někteří říkají, zda ve filmu není až příliš velký počet hvezdných tváří. 

Režie filmu se ujal zkušený britský režisér Tom Hooper. Ten se postaral například o snímek Králova řeč či filmovou adaptaci muzikálu Bídníci z roku 2012. Dá se proto očekávat, že se Hooper bude držet původního příběhu muzikálu Cats, podobně jako to udělal s ikonickým románem francouzského spisovatele Victora Huga. Fanoušci by se proto neměli mít čeho bát - Cats je v dobrých rukou! 

Co si o nové upoutávce k filmu Cats myslíte vy? Mrkněte na ní níže a napište nám váš názor do komentářů!

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno