Youradio

Menu

Deaf Heart chtějí dobýt českou rockovou scénu

23. 10. 2019 · Ondřej Těšínský

Co mají společného členové kapel Ewy Farné, Lenny, Airfare, A Banquet a Rituály? Pět muzikantů, kteří se spojili, aby přinesli renesanci rock’n’rollu. Gang kolem fromtmana Airfare Thomase Lichtaga má americkej stajl, ekvádorskej fuck off a ostrej nadhled ze sta věží města Prahy. Rocková aristokracie právě dozívala!

Přehrát Deaf Heart - Blood

Kapela Deaf Heart právě vypouští debutový videoklip k singlu Blood a oznamuje svůj release koncert, který se uskuteční 30. října v pražském klubu FAMU.  

Parta Deaf Heart oprášila rocknrollový přístup k hudbě a chce přitáhnout pozornost scény ke kytarám. V čele skupiny stojí charismatický zpěvák amerického původu Thomas Lichtag (Airfare) s osobitým vokálem. Tvorba Deaf Heart nabízí přehlídku drzých kytarových linek, neotřelý zvuk šťavnatého rock´n´rollu a neskrývá ani oblibu rockového cynismu a arogance. 

Singl Blood vydává skupina jako svou první ochutnávku a další songy budou brzy následovat. „Blood je skladba o tom, jak se člověk dokáže chovat, když je beznadějně zamilovanej. Jak všechny zásady vyletí z okna, jakmile vás ovládne až dechberoucí touha, kterou cítíte v každý kosti svého těla. A v těchto okamžicích, když do vás jakoby vstoupil samotný ďábel, a tahá z vás tu nejžhavější vášeň, kterou jste kdy cítili, si najednou uvědomíte, že se chováte jako totální debil,“ popisuje singl zpěvák Thomas Lichtag. 

O scénář stylově zvrhlého klipu, kde nechybí ani zvrácená lovestory, se postaral Lukáš Chromek, mimo jiné producent samotného singlu. 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno