Youradio

Menu

Coldplay vydávají drsný nový videoklip k singlu Trouble In Town!

12. 3. 2020 · James Cunningham

Coldplay představují nový hudební klip k singlu Trouble In Town. Šestiminutové video se inspiruje nadčasovým příběhem Zvířecí farma od britského autora George Orwella. Finanční zisk ze singlu a doprovázejícího klipu prý podpoří dvě neziskové organizace. 

Přehrát kapelu Coldplay

Známá britská kapela vydává celkem šestý singl ze svého dvojalba Everyday Life. Písnička Trouble In Town je zatím nejvíce politicky naladěnou skladbou, kterou Coldplay kdy vydali. Její melodie sice začíná pomalu a nevinně, ale postupně nabírá na intenzitě a na vážnosti, než se dostane k famóznímu sólu kytaristy Johnnyho Bucklanda a bubeníka Willa Championa. 

Doprovázející zhruba šestiminutový videoklip se odehrává v seriózním a politicky naladěném duchu. Klip totiž představuje moderní verzi ikonického příběhu Farma zvířat od George Orwella. Zásadní roli i v této nové verzi tvoří známý slogan: „Všichni jsme si rovni, jen někteří jsou si rovnější.“

Kapela Coldplay v závěru videa uvádí, že všechny finanční zisky z prodeje singlu i klipu půjdou neziskovým organizacím Innocence Project a African Children's Feeding Scheme. Celé video si můžete pustit níže. Jak se vám líbí?

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno