Youradio

Menu

Cardi B rozstřílela sledovanost nahým klipem Press

27. 6. 2019 · Ondřej Těšínský

Cardi B - PressAmerická rapperka ve středu vypustila nový klip k singlu Press, v němž se producíruje úplně nahá. A nejen ona! Video nasbíralo na YouTube za první hodinu milion shlédnutí.

Přehrát: Cardi B - Press

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Cardi B dnes patří k největším hvězdám světové hudební scény. Minulý týden své výsostné postavení potvrdila v Los Angeles, kam si přijela pro dvě ceny BET Awards, které od roku 2001 pořádá síť Black Entertainment Television pro interprety, herce a sportovce etnických menšin v Americe. 

Zpěvačka měla v šesti kategoriích hned osm nominací, zvítězila s albem Invasion Of Privacy a stala se také nejpopulárnějším ženským hiphopovým umělcem. Navázala tak na úspěch z loňského ročníku, z něhož si odvezla rovněž dvě výhry. Zároveň rozšířila svou sbírku čítající mimo jiné i sedm cen časopisu Billboard, tři American Music Awards a jednu Grammy.

Mediální prostor takřka vzápětí zaplnila znovu díky videoklipu k singlu Press. Někdejší striptérka se v něm objevuje nahá stejně jako desítka dalších tanečnic, jimiž je hlavní hvězda v díle obklopena. Ve videu není nouze ani o další kontroverzní momenty. Ostatně, podívejte se na klip sami.

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno