Youradio

Menu

Bývalý člen boybandu The Wanted potvrdil zdrcující zprávu: má rakovinu

12. 10. 2020 · James Cunningham

Dvaatřicetiletý britský zpěvák Tom Parker na sociálních sítích uvedl, že trpí rakovinou. Bývalý člen známé skupiny The Wanted bude se zákeřnou chorobou nyní bojovat a nechce, aby ho lidé litovali.

Přehrát skupinu The Wanted

Rodák z Boltonu se k drsné diagnóze přiznal na svém profilu na Instagramu. Zpěvák o nemoci prý věděl už před několika týdny, ale nebyl si jist, zda se k tomu veřejně vyjádří. Nakonec se rodák z města Bolton spolu s manželkou shodli, že o nemoci promluví. Parker už svou léčbu zahájil, ale ještě má před sebou dlouhou cestu. Lékaři mu totiž na mozku objevili neoperovatelný nádor, a tak se musí uzdravit pomocí chemoterapie a radioterapie. 

Tom Parker patřil k zakládajícím členům skupiny The Wanted. Britsko-irský boyband slavil velký úspěch mezi lety 2009 a 2014, kdy se postaral například o hity All Time Low, Lightning či Glad You Came. V roce 2014 se skupina rozešla na dobu neurčitou. Od té doby se Tom Parker zúčastnil televizních pořadů, jako například Celebrity MasterChef. V roce 2015 vydal talentovaný zpěvák i vlastní singl Undiscovered. Skladba se ale nedočkala takového úspěchu, jako tvorba skupiny The Wanted. 

Britský zpěvák má malou roční dceru s manželkou Kelsey Hardwick. Známý pár v červnu oznámil, že čeká druhého potomka. 

Celé rodině přejeme hodně síly v tomto těžkém období. 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno