Youradio

Menu

Beyoncé vydává novou písničku k připravenému snímku Lví král!

10. 7. 2019 · James Cunningham

Americká zpěvačka Beyoncé přichystala svým fanouškům hned několik skvělých novinek! Autorka hitu Halo vydává nový singl k připravovanému filmu Lví král a v brzké budoucnosti chce k tomuto snímku vydat i doprovázející album. Podle Beyoncé bude nová deska plná multižánrových symfonií a skladeb, na kterých si zazpívají i jiná slavná jména ve světě hudby.

Přehrát Beyoncé

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

Novou písničku Spirit složila Beyoncé spolu s hudebními skladateli Ilyou Salmanzadehm a Timothym McKenziem. Zpěvačka ji tradičně vydala bez jakéhokoliv poutání. Singl Spirit se na sociálních sítích zatím dočkal pozitivních recenzí - jsme zvědaví, jak do připravovaného snímku zapadne!

Beyoncé si v novém filmu Lví král zazpívá, zahraje a dokonce se i postará o celkový filmový soundtrack. Američanka k chystanému projektu uvedla: „Bylo pro mě důležité, aby písničky nejen obsazovaly nejzajímavější a nejlepší hlasy, ale aby se na nich podíleli i nejlepší afričtí hudební producenti.“ 

Film Lví král dorazí do kin v České republice už 18. července. Kromě Beyoncé si v novém snímku zahrají i Donald Glover, Seth Rogen či Chwietel Ejiofor. Máme se tedy rozhodně na co těšit!

Poslechněte si nový singl Spirit níže. Co mu říkáte?

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno