Youradio

Menu

Ariana Grande přiznala psychické potíže. Po smrti Mac Millera byla často opilá!

13. 7. 2019 · Barbora Koubová

Když v roce 2018 zemřel rapper Mac Miller, Ariana Grande zažívala obrovskou bolest. Zpěvačka, jenž s Macem chodila dva roky, prožila po smutné události nešťastné období, které možná trvá až doposud. O svém bývalém příteli i psychických problémech promluvila Ariana v otevřeném rozhovoru pro časopis Vogue!

Přehrát Ariana Grande

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Když se Mac předávkoval drogami, Arianu zachvátily psychické potíže. Jak nyní sama zpěvačka přiznala pro Vogue, dost často byla opilá a velmi smutná. Pomohlo ji až to, když ji její přátelé vzali do studia a řekli jí, ať se ze své bolesti vypíše v novém songu. Tak například vznikla píseň Thank You, Next, jenž se stala velmi populární.

 „Všichni mi říkali, že mi bude lépe, když budu mít nějaký plán a denní rutinu, tak jsem vyjela na turné, ale je pro mě nesmírně náročné zpívat písně, ke kterým mě pojí tak čerstvé rány,“ řekla Ariana, která se dokonce před nedávnem na pódiu rozplakala.

Pro magazín Vogoue Ariana promluvila i o tom, že ji po smrti Maca fanoušci obviňovali z toho, že nepomohla drogově závislému člověku. Zpěvačka se však brání tím, že ona rozhodně za Millerovu smrt nemůže a v minulosti se mu několikrát snažila pomoct. „Lidé nevidí ty skutečné věci, které se staly, tak říkají nahlas jen věci, o nichž si myslí, že se mohly stát. Neviděli ty roky práce, boje a snahy ani lásky a vyčerpání. Nemáte ponětí, kolikrát jsem ho varovala, co se může stát, a připomínala mu, že bojuje za všechny ty roky našeho přátelství a partnerství, řekla Ariana a dodala, že Mac Miller byl tím nejlepším člověkem na světě, jenž si nezasloužil démony, se kterými musel bojovat.

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno