Youradio

Menu

Adam Mišík se spojil s rapperem Dorianem. Videoklip k singlu PROUD má atmosféru rockových devadesátých let

13. 9. 2019 · Barbora Koubová

Dalším momentem překvapení v tvorbě Adama Mišíka je nový singl PROUD. Po loňském úspěchu písně V Tobě a temnotou nasáklém jarním songu Démoni se tentokrát rozhodl nahlédnout do rapového světa.

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Adam si k sobě přizval aktuálně jednoho z nejúspěšnějších mladých představitelů tohoto žánru v Čechách, rappera Doriana, spojeného s labelem Blakkwood, a společně napsali autentickou, až rockově neuhlazenou výpověď o koncertním životě na cestách.

Víkendové přejezdy z akce na akci, nad ránem končící večírky i občerstvovací zastávky na benzinových pumpách se staly tématem energického singlu Proud. Adam Mišík a rapper Dorian v něm ukazují na první pohled atraktivní běžný život hudebních hvězd z té méně blyštivé stránky. „Jsme hvězdy, co nehasnou, jsme dole a někdy hloubš, v srdci nekonečnej proud, zbavíme se těch pout,“ zpívá Mišík dravě v refrénu songu, který na na Youtube už za den od svého vydání vysloužil skoro 90 tisíc zhlédnutí.

PROUD je pro mě především o propojení popu a rapu. Snažíme se zbourat stigma, že ve světe to jde a u nás ne. Zároveň songem vzdáváme hold časům a kapelám, které nás k hudbě přivedly,“ přibližuje zpěvák, kde má nečekaná syrovost novinky kořeny.

 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno