Youradio

Menu

50 Cent, Alicia Keys a Billy Idol budou mít hvězdu na hollywoodském chodníku slávy!

25. 6. 2019 · James Cunningham

Ikonický chodník v Los Angeles se v příštím roce rozšíří o další zajímavá jména. Kromě známých hudebníků jako 50 Cent, Alicia Keys či Billy Idol se svojí vlastní hvězdy dočká i několik hudebních producentů. Výběr vhodných celebrit pro tento slavný chodník je náročnější, než se na první pohled zdá: navržená jména musí být schvalovány speciální komisí a musí zaplatit částku 30 000 amerických dolarů.

Přehrát 50 Centa

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

Sdružení Hollywoodské obchodní komory zveřejnilo, která jména budou přidána na hollyoodský chodník slávy v příštím roce. Z hudebního světa tu nebude chybět například rapper 50 Cent, jenž navzdory prodloužené hudební pauze stále patří mezi nejznámější rappery ve Spojených státech. Další významná hudební jména, která se této pocty dočkají, jsou Alicia Keys a Billy Idol. Tito hudebníci sice také nějakou dobu nevydali nový materiál, ale na druhou stranu nedávno dosáhli jiných milníků mimo hudbu: Alicia Keys v lednu moderovala letošní udělování cen Grammy a Billy Idol se loni v listopadu stal občanem Spojených států. 

Ke slavným hudebníkům se na hollywoodském chodníku slávy v roce 2020 přidají i generální ředitel labelu Universal Music, Lucian Grainge, a bývalý generální ředitel zaniklého labelu Warner Records, Moe Austin. Hollywoodská obchodní komora rovněž na známý chodník přidá jméno zesnulého bluesového hudebníka Muddyho Waterse. Americký hudebník inspiroval například kapelu The Rolling Stones či B.B. Kinga. 

Další články

Všechny články

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno