Youradio

Menu

Rybičky 48 zahrají v O2 areně! Složí rockovou maturitu?

29. 04.
2019 

Kapela Rybičky 48 oznamuje nečekanou novinku: příští rok v listopadu zahraje velký koncert v pražské O2 areně. Skupina oslaví 18. výročí své existence rockovou maturitou.

Přehrát Rybičky 48

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

 

„Jelikož slavíme 18 let, napadlo nás propojit koncert se zkouškou z dospělosti. V O2 areně tak proběhne naše Rocková maturita. Věříme, že do lidí napereme takový energie, že nám tu zkoušku z dospělosti podepíšou za 1+ ,” říká frontman Kuba Ryba.

Rybičky 48 jsou známé svou pódiovou show plnou světel, ohňů a dalších pyro efektů tak, jak to vídáme u koncertů velkých zahraničních rockových hvězd. V podobném duchu se zřejmě ponese i koncert v O2 areně.

„Jsme o dva roky starší než O2 arena a když byla hala otevřena, ani jsme si nepomysleli, že bychom si zde mohli někdy zahrát. Pořád platí, že si hraním plníme naše sny. Vždycky se snažíme jít dál a s každým velkým koncertem představit novou větší a lepší show. O2 arenu bereme jako další obrovskou výzvu a další metu na cestě za našimi sny,“ dodává kytarista Petr Lebeda.

Skupina Rybičky 48 vznikla v roce 2002. Na svém kontě má sedm studiových alb a dvě DVD. Kapela odehrála více než 1 300 koncertů v České republice i zahraničí. V posledních letech jsou všechna turné této skupiny vyprodaná. Pokoří stejným způsobem i další metu v podobě největší české haly 28. listopadu 2020?

 

Poslechni si Rybičky 48

Všechny příspěvky

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno