Youradio

Menu

 
Rok založení 1976
Doba existence 45 let
Místo vzniku Dublinu, Irsko
Web skupiny www.u2.com
 
Žánr Pop Rock, Rock
Přehrát náladu "U2"
Nej skladba "Where The Streets Have No Name"

V září roku 1976 se na nástěnce gymnázia Mount Temple v irském Dublinu objevila výzva k založení kapely. Inzerát vyvěsil tehdy čtrnáctiletý Larry Mullen junior, majitel zbrusu nových bicí, který hledal především někoho, kdo umí hrát na kytaru. Sedm nadšenců se nakonec našlo a během prvního setkání v Larryho kuchyni vznikla formace The Larry Mullen Band. O něco později si kapela dala název Feedback. Ve složení jich nakonec zůstalo pět; kromě Mullena ještě bratři Dick a David Evansovi, Paul Hewson a Adam Clayton.

The Hype, nebo U2?
Spoluhráčům ale nebyl příliš po chuti mladičký Paul Hewson. Nelíbila se jim jeho hra na kytaru ani zpěv. Reputaci si naštěstí vylepšil na prvním koncertě jako showman. I jeho zásluhou skupina vyhrála školní soutěž talentů.

Po18 měsících vyměnila kapela název za The Hype. V březnu 1978 na den Svatého Patrika vyhrála hudební soutěž ve městě Limerick. Získala finanční odměnu 500 liber a možnost nahrát demo ve studiu CBS Records. Následovala třetí a poslední změna názvu kapely na U2, a to během vystoupení v dublinské Church Hall 20. března 1978, kdy ještě první set odehráli v původní pětičlenné sestavě jako The Hype, ke konci vystoupení však Bono prohlásil, že v dalším setu (po vystoupení Virgin Prunes, kam odešel hrát Dick Evans a kde jako hosté vystupovali zároveň AdamClayton a The Edge) už vystoupí jako čtyřčlenná kapela U2.Zobrazit/skrýt celý životopis

Koncem května 1978 při vystoupení v Project Arts Centre v Dublinu shlédl U2 prvně Paul McGuinness, který se stal manažerem kapely a na této pozici působí stále. Po několika demo nahrávkách se U2 konečně podařilo v září 1979 vydat u CBS Records své první EP nazvané U2-3, které slavilo úspěch v irských žebříčcích.

Zlomem v kariéře byl rok 1980. Společnost CBS Records odmítla s kapelou nahrát debut, zejména po nevydařeném londýnském turné (prosinec 1979), proto se U2 během února 1980 zaměřili na několik menších vystoupní v Irsku, která vyvrcholila úspěšným historickým vystoupením 26. února 1980 na National Stadium v Dublinu za účasti vedení Island Records, které jim po vystoupení nabídlo smlouvu na čtyři alba. Kapela jela tuto smlouvu podepsat v půlce března do Londýna a po pár týdnech měla na kontě svůj první singl u Island Records 11 O'Clock Tick Tock.

Na první desku se chystali půl roku
Příprava na debutové album Boy trvala přes půl roku a za pomoci producenta Steva Lillywhitea vyšlo v září 1980. Výsledkem bylo úspěšné anglické turné, které si vysloužilo i příznivý ohlas kritiky. Koncem roku si kapela odskočila na své krátké americko-kanadské turné po východním pobřeží, právě v době, kdy byl 8. prosince zastřelen John Lennon. Toto turné bylo předzvěstí velkého tříměsíčního v následujícím roce, jenž mělo podpořit jarní vydání alba Boyv Americe.

Nadějná mladá skupina vydala po roce od svého debutu druhé studiové album z názvem October. Vydání desky zkomplikovala krádež Bonovy aktovky s veškerým materiálem. Odehrála se v Portlandu necelé tři měsíce před začátkem nahrávání. Album bylo přijato rozpačitě, od U2 se čekalo víc. Ale především za oceánem se na místních radiích hrála titulní skladba Gloria.

V březnu 1983 vyšla kapele novinka War. Obsahovala hity jako Sunday Bloody Sunday nebo pilotní singl New Year´s Day, jenž se stal první skladbou U2 v anglické TOP 10. Hudební televize MTV ji vysílala poměrně často, což pro kapelu znamenalo výraznou propagaci za „velkou louží“, a to již nejen na lokální úrovni. Album zároveň sesadilo z prvního místa v prodejnosti desku krále popu Michaela Jacksona Thriller.

Na čtvrtém studiovém albu se producentsky poprvé podílelo duo Brian Eno a Daniel Lanois. The Unforgottable Fire vyšlo v roce 1984. Objevila se na něm i jedna z nejznámějších písni U2, politické motivy obsahující Pride (In The name of Love), vzpomínka na Martina Luthera Kinga.

V roce 1985 časopis Rolling Stone označil U2 za „kapelu osmdesátých let“. Pomalu se stávala legendou. Posunula se na post skupin, které vyprodávají velké stadiony. A už tehdy se začala aktivně prosazovat za lidská práva pomocí velkých charitativních akcí, monstrózních koncertů přenášených televizí. Kapelu ještě více proslavilo vystoupení na Live Aid v půli července 1985, které se vysílalo do celého světa.

Nesmazatelně se do rockové historie U2 zapsali v roce 1987 pátým studiovým albem The Joshua Tree. To se v Rolling Stone umístilo na 26. pozici žebříčku nejlepších 500 alb historie časopisu. Album mělo veliký úspěch v Americe. Následovala celý rok trvající koncertní šňůra, během které kapela připravovala filmový materiál ze živých vystoupení a také postupně vytvářela písně pro další řadové album Rattle and Hum. Je to částečně živá nahrávka koncertů (původně mělo být jedno LP studiové a se živými nahrávkami, ale kapela se nakonec rozhodla vše propojit na obou LP deskách) s novými písněmi (některé například s duety – When Love Comes to Town s B. B. Kingem a Love Rescue Me s Bobem Dylanem). Zároveň s albem vyšel i dokumentární film se stejným názvem. Album mělo dobrý ohlas ve Spojeném království, už ale hůře ho přijala Amrika, přesný opak The Joshua Tree.

Poprvotních peripetiích i menšímu rozkolu v kapele se v roce 1991 objevilo album s názvem Achtung Baby (původně nahrávané v čerstvě sjednoceném Berlíně, ovšem řádně dopracované až v Dublinu). V anketě hudebního časopisu Q jej čtenáři označili za 15. nejlepší album historie. Píseň One byla v žebříčku Q vyhlášena nejlepší písní všech dob. Pro většinu skalních fanoušků z 80. let to bylo těžko stravitelné album, naopak kapele přidalo další novou generaci příznivců.

Jedenáct pomalovaných trabantů
Na začátku roku 1992 začalo očekávané, avšak megalomanské turné Zoo TV s obřími obrazovkami, světelnými projekty, kostýmy... Okolo scény stálo například 11 pomalovaných trabantů! V přestávkách během turné vzniklo další studiové album, původně plánované jen jako doplňkové EP. Deska Zooropa už obsahovala i prvky elektronické hudby, vliv techna a rapu. Získala cenu Grammy za nejlepší alternativní album.

Experimentů se U2 drželi i nadále. V roce 1995 spolu s producentem Brianem Enem jako plnohodnotným členem natočili experimentální desku s názvem projektu  The Passengers. Na dalším studiovém albu Pop sami přiznali vlivy kapel jako Prodigy či Chemical Brothers. Album vyšlo až v březnu roku 1997, ovšem časem kapela přiznala, že ne vše dotáhla do stavu, který si představovala. Hlavním důvodem byl časný start turné Popmart, náplánovaný už na konec dubna 1997. Kapela od léta 1996 práci neustále odkládala a nahrávky pak přepracovávala, i když věděla, že deska musí vyjít před začátkem turné. Novátorský styl se nakonec setkal s rozporuplnými reakcemi plnými nadšení i kritiky.

Navazující turné Popmart Tour provázela ještě větší show než na předchozím Zoo TV. Odkazy na popkulturu, megalomanská technická zařízení, McDonalds, televizní obrazovka široká 50 metrů a především na tu dobu nejlepší zvuková aparatura, která určitě nadchla skalní fanoušky, kteří občas při posledním turné nezkousli ozvučení kapely na koncertech. V rámci Popmar tour zavítali U2 v roce 1997 i do České republiky. Na Strahovském stadionu se 14. srpna sešlo téměř 80 tisíc fanoušků; byl to do té doby jeden z nejnavštívenějších koncertů Popmart turné.

Počástečné kritice experimentů se kapela rozhodla již tolik neexperimentovat a v říjnu roku 2000 vydala album All That You Cant´t Leave Behind, které je stopou klasického rocku. Velký singlový hit Beautiful Day získal tři ceny Grammy. Následovalo velmi vydařené turné Elevation.

Problémy provázely kapelu i při natáčení předposledního řadového alba How to Dismantle an Atomic Bomb. Ve francouzském Nice někdo odcizil nahrávku prvotní verze alba. Na veřejnost ovšem nepronikla, a tak o pár měsíců později mohlo vyjít „první skutečně rock´n´rollové album“.

Největší rock´n´rolloví umělci
V dubnu 2004 zařadil časopis Rolling Stone U2 mezi 50 největších rock´n´rollových umělců všech dob. V roce 2005, po 25 letech od vydání prvního alba, jak to vyžadují pravidla, se kapela dočkala zařazení do rockové síně slávy. Turné na podporu nového alba s názvem Vertigo se vyprodalo během několika desítek minut (některé koncerty i během několika minut) a protáhlo se až do konce roku 2006, kdy poslední koncert turné uzavřela show v hawajském Honolulu. Předkapelou tam byli další rockeři Pearl Jam; předskakovali U2 už v Itálii na turné Zoo TV při vydání alba Zooropa v roce 1993.

Na nové desce No Line On The Horizon pracovala kapela od roku 2006. Jak je u U2 dobrým zvykem, ani její zrod se neobešel bez komplikací. Všetečný fanda z Nizozemska rozpoznal nové písně znějící z okna Bonovy vily na francouzské pláži. Nahrál je na mobilní telefon a zpřístupnil na netu. Totéž se stalo již před vydáním Atomovky v srpnu 2004.

Na léto 2009 plánují U2 turné k nové desce, které nezačne jako poslední tři v Americe, ale v Evropě.
Po zranění zad, které Bono utrpěl na jaře roku 2010 při zkouškách na evrospké turné, se start šňůry 360° posunul na srpen 2010.
Novou desku Songs Of Ascent oznámili U2 na první polovinu roku 2011.

Skrýt životopis

Informace o albu No Line On the Horizon

 
Název albaLine On the Horizon
Hodnocení redakce98
Datum vydání02. 03. 2009
ŽánrPop Rock, Alternative
FINÁLNÍ TRACKLIST
1.No Line On the Horizonplay
2.Magnificentplay
3.Moment of Surrenderplay
4.Unknown Callerplay
5.I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonightplay
6.Get on Your Bootsplay
7.Stand Up Comedyplay
8.Fez – Being Bornplay
9.White as Snowplay
10.Breatheplay
11.Cedars of Lebanonplay

ZAJÍMAVOST: U2 vydávají novou desku v pěti edicích

Hudební průmysl prochází hospodářskou krizí, stejně jako jiná odvětví. I přesto se slavní U2 neváhali vrhnout do projektu, který by byl pro jiné kapely holým šílenstvím. Novou, dlouho očekávanou desku No Line On The Horizon vydávají hned v pěti edicích. A zadarmo rozhodně nebude ani jedna z nich.

Jana Moravcová

Bono & co. si jednoznačně uvědomují své postavení živoucí legendy na poli populární hudby. Jak jinak si vysvětlit, že nabídnou novinkovou desku v tolika edicích s různými bonusy, samozřejmě za odpovídající obnos peněz?

Nevíme, zda budou všechny varianty dostupné i v českých obchodech s hudbou. Proto momentálně známe jen ceny v dolarech. Zatím se edice dvanácté desky U2 seženou, alespoň určitou dobu, na internetovém obchodě amazon.com.

Klasika za pár kaček

Album jak ho známe, v klasickém plastovém obalu, se standardním bookletem, který by měl čítat 24 stran, a standardní cenou. V českém Bontonlandu se bude prodávat za zhruba 300 Kč a výše.

Zobrazit/skrýt celý text

Vinyl ještě nevymřel

Kromě klasického CD formátu bude No Line On The Horizon k sehnání také na dvou klasických vinylových discích s šestnáctistránkovým bookletem. Cenu vinylu jsme nedohledali, běžně se desky uznávaných kapel ohodnocují od 600 korun výše. Novinku U2 ocení jistě dráž.

Digipak s bonusem

První limitovaná edice alba s cédéčkem, dvaatřicetistránkovým barevným bookletem a plakátem. Za 36 dolarů (necelých 800 Kč) získáte navíc i kód na legální stažení dokumentu o U2 z dílny Antona Corbijna.

Magazínový formát

Za 50 dolarů (asi 1100 Kč) pořídíte tzv. „magazine format“, který obsahuje víc než šedesátistránkový stylový booklet (onen magazín), včetně bonusů, jež nabízela i předchozí „digipack“ limitovaná edice.

Hodně muziky za hodně peněz

Nejdražší možností, jak získat novinkové album od U2, je tzv. box format, neboli kouzelná krabička se vším možným za téměř sto babek (přes 2000 Kč). Uvnitř vykoukne na věrné fanoušky nejen zbrusu nová placka, plakát, magazínová forma bookletu, ale i DVD s filmem Antona Corbijna.

Podle ohlasů na pilotní singl Get On Your Boots se kapela nemusí obávat o prodej svého dvanáctého studiového alba, ani o návštěvnost koncertů k připravovanému tour a nejspíše ani o prodej limitovaných edicí. Fandové a sběratelé se na ně vrhnou s takovým nadšením, že se jen zapráší.

Čtveřice rockerů z Irska ovšem neusíná na vavřínech. K singlu natočila snový videoklip, který jako by vypadl přímo z Nekonečného příběhu.

Jak to všechno nakonec bude, ukáže až oficiální termín vydání, který stanovili na druhý a třetí březnový den, a následující měsíce.

Skrýt zajímavost

 

TOP 15 skladeb podle Koule.cz. A podle vás?

 
  • Where The Streets Have No Name

   Album: The Joshua Tree

   play

   Zobraz komentář

  • O obsazení prvního místa jsme měli od začátku naprosto jasno. Tahle stadionová hytma z alba The Joshua Tree disponuje všemi zbraněmi U2: zvonivou i tvrdou kytarou, naléhavým vokálem, našlapanou rytmikou a dobrým textem. Dámy a pánové, tohle je nejlepší píseň, kterou kdy irská čtyřka napsala.

  • Until the End of the World

   Album: Achtung Baby

   play

   Zobraz komentář

  • Na přelomovém Achtung Baby kapela opustila svůj tradiční zvuk, vážné texty místy nahrazuje nebývalá dávka ironie. Tahle píseň vypráví o poslední večeři z pohledu Jidáše a nenápadně naznačuje, že mezi oběma pány bylo něco víc (políbil jsem tě na rty, zlomil ti srdce a ty ses choval, jako by měl přijít konec světa)...

  • I Still Haven’t Found What I Am Looking For

   Album: The Joshua Tree

   play

   Zobraz komentář

  • Na rozdíl od nás ostatních U2 už našli, co hledali. Deska Joshua Tree je jednou provždy povýšila mezi nejvýznamnější kapely všech dob a tenhle rockový gospel představuje to nejlepší z jejich spasitelského nutkání. Obzvláště doporučujeme živou verzi z alba Rattle and Hum s církevním chorálem.

  • City of Blinding Lights

   Album: How to Dismantle an Atomic Bomb

   play

   Zobraz komentář

  • Těsně pod stupni vítězů skončil druhý zástupce z „Atomovky“. Jestliže o Vertigu tvrdíme, že je to jedna z nejlepších rockových pecek, tak City of Blinding Lights je nejvíc U2-song od dob Achtung Baby. Otvírací píseň americké části posledního turné; Where the streets have no name pro 21. století.

  • Sunday Bloody Sunday

   Album: War

   play

   Zobraz komentář

  • Larry Mullen’s Band v akci. Podmanivý protest song o Krvavé neděli v Severním Irsku roku 1982. Počkat! Bono přece říká, že to protest song není! Nevadí, každopádně je to jedna z nejsilnějších písní, co U2 kdy napsali.

  • With Or Without You

   Album: The Joshua Tree

   play

   Zobraz komentář

  • První zástupce z The Joshua Tree je zároveň jediný „ploužák“, který se vám nikdy v životě neoposlouchá. Původně byl součástí trilogie With Or Without You, Walk To The Water a Luminious Times, ale na desku se – k Bonově nelibosti – dostala nakonec jen tato píseň.

  • Vertigo

   Album: How to Dismantle an Atomic Bomb

   play

   Zobraz komentář

  • Unos, dos, tres, catorce! Horní polovinu našeho žebříčku končíme jednou z nejlepších rockových pecek, kterou U2 kdy natočili. První singl z desky How To Dismantle an Atomic Bomb zároveň dal jméno následnému rekordně úspěšnému turné.

  • One

   Album: Achtung Baby

   play

   Zobraz komentář

  • We’re one, but we’re not the same, zpívá Bono v refrénu písně, která dost možná zachránila kapelu před rozpadem. Nádherná balada, jejíž text bývá interpretován mnoha způsoby: píseň je prý o AIDS, o kapele, o lásce k dívce. Bono tvrdí, že je o vztazích a The Edge zase nechápe, jak si ji může někdo nechat zahrát na svatbě. „Zaposlouchali jste se pořádně do textu? One prostě není TENHLE TYP písně,“ říká kytarista.

  • New Years Day

   Album: War

   Zobraz komentář

   play
  • Původně vznikla také jako milostná píseň pro Bonovu manželku Ali, ale konečná verze pojednává o hnutí Solidarita v Polsku a jeho boji za svobodu. Shodou okolností nedlouho po jejím vzniku, 1. ledna 1983, ohlašuje polská vláda zrušení stanného práva. Naživo ji U2 hrají už čtvrtstoletí a ani na letošním turné rozhodně nesmí chybět.

  • All I Want Is You

   Album: Rattle and Hum

   play

   Zobraz komentář

  • Závěrečný song desky Rattle and Hum. Text napsal Bono o své ženě Ali, nápěv doplnil The Edge, když pracoval na písni Desire. A zatímco běžný posluchač má z pomalých písní U2 rád One a With or Without You, skalní fandové vám řeknou, že naživo je nejkrásnější právě All I Want Is You.

  • Pride (In The Name Of Love)

   Album: The Unforgettable Fire

   play

   Zobraz komentář

  • Jedna ze stálic koncertního programu U2 vznikla pro album The Unforgettable Fire jako pocta Martinu Lutheru Kingovi. Málokdo ale ví, že Pride byla původně zamýšlena jako odsudek prezidenta Reagana za pýchu a aroganci, která podle Bona vede k eskalaci nukleárního zbrojení.

  • Beautiful Day

   Album: All That You Can’t Leave Behind

   play

   Zobraz komentář

  • Prvním singlem z desky All That You Can’t Leave Behind chtěli U2 ukázat světu, že i po deseti letech experimentování stále dovedou napsat jednoduchý a skvělý rádiový hit. A my dodáváme, že měli pravdu.

  • Staring At the Sun

   Album: Pop

   play

   Zobraz komentář

  • Do téhle písně pánové vkládali velké naděje, ale z časových důvodů ji, stejně jako celé album Pop, nestihli dokončit podle svých představ. My ale jejich názor nesdílíme a syrovou baladu Staring At The Sun považujeme za jednu z nejsilnějších písní téhle čtveřice.

  • The Fly

   Album: Achtung Baby

   play

   Zobraz komentář

  • Předposlední v našem výběru je první singl z desky Achtung Baby, který hlavně mezi fanoušky Bryana Adamse nebyl dvakrát oblíbený. Právě píseň The Fly právem ukončila mnohotýdenní okupaci první příčky britského žebříčku jeho baladou Everything I Do (Do it For You) a ukázala směr, kterým se budou U2 následující desetiletí ubírat.

  • I Go Crazy If I Don’t Go Crazy Tonight

   Album: No Line On the Horizon

   play

   Zobraz komentář

  • Zařazovat do žebříčků stadiony neprověřené písně je možná troufalé, ale v případě téhle takřka popové hitovky si myslíme, že je to právem. Blížící se turné nám určitě dá za pravdu a jestli ne, tak se nezblázníme...

 

Co tě může zajímat

 
Rarity pro U2 nadšence

Ve světě točícím se okolo fanoušků U2 i kapely samotné neexistuje žádný oficiální žebříček raritních sběratelských kousků. Na internetu můžeme najít americký magazín U2 Collectors Guide - The Unforgettableble discography z roku 1985. Pro své stáří je v dnešní době bohužel již nepoužitelný. Další informace najdeme v knize Complete Guide To The Music of U2 z roku 2004. Více

Fankluby

V současné době se komunita fanoušků U2 setkává v internetových diskuzích. Mezi největší weby patří:

Interference.com, atU2.com, U2wanderer.org, U2tour.de, U2star.com, U2exit.com, U2achtung.com, u2-forum.de, u2newzooland.com

Dále existují spousty národních U2 stránek. V českých a slovenských vodách lze najít veškeré informace na www.greensite.sk/u2forum nebo U2online.sk. Fanoušci si zde radí, kde sehnat lístky na koncerty, vyměňují si fotografie nebo třeba vlastní nahrávky koncertů.

 

Diskografie U2

 
Alba

1980: Boy
1981: October
1983: War
1984: The Unforgottable Fire
1987: The Joshua Tree
1988: Rattle and Hum
1991: Achtung Baby
1993: Zooropa
1997: Pop
2000: All That You Can´t Leave Behind
2004: How to Dismantle an Atomic Bomb
2009: No Line On the Horizon
2014: Songs of Innocence

Singly

1997: Discothéque, Staring at the Sun, Last Night in Earth, Please, If God Will Send His Angels, Mofo
1998: Sweetest Thing
2000: Beautiful Day
2001: Stuck in a Moment You Can´t Get Out Of, Elevation, Walk On
2002: Electrical Storm
2004: Také Me To the Clouds Above (LMC vs. U2), Vetrigo
2005: Sometimes You Can´t Make It on Your Own, City Blinding Lights, Stg. Pepper´s Lonely Hearts Club Band (with Paul McCartney), All Because of You

Živá alba

1983 – Under A Blood Red Sky (live)
1997 – Sarajevo
2000 – Hasta la Vista Baby!
2000 – Live in New York (promo tour)
2005 – U2.Comunication
2007 – U2 Go Home: Live from Slane Castle
2012 – U22 (z turné 360°)

Soundtracky

1995 – The Passengers
2000 – Million Dollar Hotel

Kompilace

1995 – Melon: Remixes for Propaganda
1998 – The Best of 1980-1990
2002 – The Best of 1990-2000
2004 – Complete U2 (with Unreleased and Rare) by iPod
2006 – U218 Singles

EP (extended plays)

1979 – Three
1985 – Wide Awake in America
1997 – Please: Popheart Live EP
2002 – 7
2003 – Exclusive

Další singly

1980 - Another Day, 11 O´clock Tick Tock, A Day Without Me, I Will Follow
1981 – Fire, Gloria
1982 – A Celebration, I Will Follow (live in Hattem)
1983 – New Year´s Day, Two Hearts Beat as One, Sunday Bloody Sunday
1984 – I Will Follow (live from Germany), Pride (In the Name of Love)
1985 – The Unforgottable Fire, A Sort Of Homecoming
1987 – With or Without You, I Still Haven´t Found What I´m Looking For, Where the Streets Has No Name, In God´s Country
1988 – One tree Hill, Desire, Angel of Harlem
1989 – When Love Comes to Town (with B.B.King)
1991 – The Fly, Mysterious Ways
1992 – One, Even Better Than the Real Thing (remix), Who´s Gonna Ride Your Wild Horses
1993 – Numb, Lemon, Stay (Faraway, So Cose!)
1995 – Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me, Miss Sarajevo
2006 – Original of the Species, One, The Saint Are Coming (with Green Day)
2007 – Window in the Skies,
2008 – The Ballad of Ronnie Drew (with The Dubliners, Kila, and A Band of Bowsies)
2009 – Get On Your Boots

Videa

1984 – Live at Red Ricks: Under a Blood red Sky
1985 – The Unforgottable Fire Collection
1992 – Achtung Baby: The Videos, the Cameos, and a Whole Lot of Interference from Zoo TV
1994 – Zoo TV: Live from Sydney
1998 – PopMart: Live from Mexiko City
1999 – The Best of 1980-1990
2001 – Elevation 2001: Live from Boston
2002 – The Best of 1990-2000
2003 – U2 Go Home: Live from Slane Castle
2005 – Vertigo: Live from Chicago
2006 – Vertigo: Live from Milan, U218 Videos

 

Diskografie

Podobní interpreti

 
Album Ahimsa

Ahimsa

Rok vydání: 2019 Songů: 1
 
Album House 9

House 9

Rok vydání: 2018 Songů: 1
 
Album With Or Without You - Single

With Or Without You - Single

Rok vydání: 2018 Songů: 1
 
Album Summer Of Love - Remixes

Summer Of Love - Remixes

Rok vydání: 2018 Songů: 1
 
 
 
Album The Best Of 1990-2000 & B-Sides

The Best Of 1990-2000 & B-Sides

Rok vydání: 2017 Songů: 8
 
 
 
Album Songs Of Experience

Songs Of Experience

Rok vydání: 2017 Songů: 13
 
Album You’re The Best Thing About Me

You’re The Best Thing About Me

Rok vydání: 2017 Songů: 1
 
Album Songs Of Innocence

Songs Of Innocence

Rok vydání: 2014 Songů: 14
 
Album Invisible - Single

Invisible - Single

Rok vydání: 2014 Songů: 1
 
 
Album Pride (In The Name Of Love)

Pride (In The Name Of Love)

Rok vydání: 2012 Songů: 1
 
Album I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight

Rok vydání: 2009 Songů: 1
 
Album The Unforgettable Fire

The Unforgettable Fire

Rok vydání: 2009 Songů: 18
 
Album No Line On The Horizon

No Line On The Horizon

Rok vydání: 2009 Songů: 12
 
Album Live From Paris

Live From Paris

Rok vydání: 2008 Songů: 2
 
Album Under A Blood Red Sky

Under A Blood Red Sky

Rok vydání: 2008 Songů: 1
 
Album October

October

Rok vydání: 2008 Songů: 13
 
Album War

War

Rok vydání: 2008 Songů: 14
 
 
Album Gold

Gold

Rok vydání: 2006 Songů: 1
 
Album The Best Of 1990-2000

The Best Of 1990-2000

Rok vydání: 2006 Songů: 1
 
Album 18 Singles

18 Singles

Rok vydání: 2006 Songů: 8
 
Album Pop

Pop

Rok vydání: 2005 Songů: 12
 
Album All Because Of You

All Because Of You

Rok vydání: 2005 Songů: 1
 
Album City Of Blinding Lights

City Of Blinding Lights

Rok vydání: 2005 Songů: 1
 
Album Sometimes You Can't Make It On Your Own

Sometimes You Can't Make It On Your Own

Rok vydání: 2005 Songů: 3
 
Album Rattle And Hum

Rattle And Hum

Rok vydání: 2005 Songů: 8
 
Album Vertigo

Vertigo

Rok vydání: 2004 Songů: 2
 
Album How To Dismantle An Atomic Bomb

How To Dismantle An Atomic Bomb

Rok vydání: 2004 Songů: 12
 
Album The Best Of 1980 - 1990 / B Sides

The Best Of 1980 - 1990 / B Sides

Rok vydání: 2002 Songů: 6
 
Album All That You Can't Leave Behind

All That You Can't Leave Behind

Rok vydání: 2000 Songů: 11
 
Album Zooropa

Zooropa

Rok vydání: 1993 Songů: 10
 
 
Album Achtung Baby

Achtung Baby

Rok vydání: 1991 Songů: 14
 
Album Where The Streets Have No Name

Where The Streets Have No Name

Rok vydání: 1987 Songů: 1
 
 
Album The Joshua Tree

The Joshua Tree

Rok vydání: 1987 Songů: 30
 
Album U218 Singles

U218 Singles

Rok vydání: 1984 Songů: 5
 
Album Boy

Boy

Rok vydání: 1980 Songů: 20
 
 
 

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno