Youradio

Menu

Infected Mushroom

  Zpětná vazba na Youradio
 
Rok založení 1996
Doba existence 22 let
 
Žánr Electro, Trance, Psychadelic, Techno, Alternative, Dubstep, Dance, Rock
Přehrát náladu "Infected Mushroom"

Infected Mushroom je elektronická skupina původem z Izraele, kterou tvoří Amit Duvdevani a Erez Eisen. Od roku 2006 přesídlili do Spojených Států a přibyli k ní další členové, bubeník Rogério Jardim a dva kytaristé, Erez Netz a Tom Cunningham.

Výbušná show, futuristické kytary, bicí, zpěv a intenzivní vizuální produkce jsou vždy očekávanou součástí jejich vystoupení.

Infected jsou známí svým konzistentním hudebním vývojem. Dokladem toho je již 8 studiových alb, několik EP a plno singlů. Jejich zvuk se neustále vyvíjí a boří hranice žánrů. Obsadili 9. místo ankety TOP 100 DJ serveru DjMag (za rok 2008). Skupina sama o sobě prohlašuje že hraje "An electrifying fusion of heavy rock and stadium psy-trance" a vůbec se netají braním insporace v moderním metalu a rocku. Na jejich tvorbě je to místy dost znát. Především pak na kytarovějších Vicious Delicious a hlavně pak Legend of the Black Shawarma, které navazuje na předchozí úspěch Vicious, kde úspěšně skloubili jejich electro-psytrance styl s rockem a dalšími žánry. Na Legend ještě více přitvrdili a tak na něm můžeme slyšet plno heavy metalových riffů V květnu 2012 skupina vydala nové album Army of Mushrooms, které je oproti předchozím dvěma čistě elektronické s prvky dubstepu, drum and bass, trancu a glitch-hopu. Album obsahuje mimo jiné Infected cover na Foo Fighters - The Pretender. Pak následovali série EP Friends on Mushrooms Vol. 1, 2 a 3.
Infected Mushroom hrají po celém světě, loni navštívili poprvé ČR na colours.
Skupina v současné době hraje 3 typy vystoupení, Fungus amongus 3D live show, Live Band, Live djset.

Diskografie

Podobní interpreti

Album The World's Greatest Trance, CD2 Tech Trance

The World's Greatest Trance, CD2 Tech Trance

Rok vydání: 2007 Songů: 1 Vydavatelství: Resist Music
 
 
 

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno