Youradio

Menu

Bude to další Despacito? Poslechni si nový singl od Luise Fonsi!

24. 04.
2019 

Latinskoamerický hitmaker Luis Fonsi po globálním úspěchu alba VIDA vydává nový singl Date La Vuelta, na kterém spolupracoval s reggaetonovou hvězdou Nicky Jamem a kolumbijským zpěvákem a skladatelem Sebastiánem Yatrou!

Přehrát nový singl

Stáhni si českou hudební appku Youradio do mobilu

Stahuj pro Android Stahuj pro iPhone a iPad

„Singl jsem napsal s André Torresem a Mauriciem Rengifem, se kterými jsme spolupracoval například na hitech, jako je Despacito, Échame La Culpa, Calypso a Imposible. Teď jsme chtěli napsat něco romantického, co bude ale zároveň rytmické a veselé. Proto jsem si přizval Nickyho a Sebastiána, kteří jsou mistři míchání těchto světů dohromady,“ komentuje singl Fonsi.

Luis Fonsi své skladby nejenom zpívá, ale sám je i skládá – je muzikantem, multiinstrumentalistou a básníkem. Úspěch sklízel již před stvořením slavného Despacita: prodal miliony desek, pravidelně vyprodával koncerty a nahrával s lokálními latino hvězdami, jakými jsou kupříkladu Juan Luis Guerra nebo Laura Pausini. V roce 2014 vydal album 8, jež produkoval Martin Teref, jenž má na kontě spolupráci například s Jasonem Mrazem či Jamesem Morrisonem. Album v několika zemích debutovalo na první příčce. Fonsi rovněž vystupoval v rámci ceremoniálu předávání Nobelových cen, byl nominován na Grammy a její latinskou verzi dokonce získal.

Poslechni si singl

Všechny příspěvky

Whoops, něco se stalo špatně

Omlouváme se, ale něco se porouchalo. Prosím obnovte okno prohlížeče.

Obnovit okno